Hakkımızda

Adsız

Su altının renkli dünyası sizleri bekliyor...

Seferihisar Dalış Merkezi, 2017 yılında İzmir’in Seferihisar ilçesinde yer alan Akarca plajında denize sıfır olarak konumlanmaktadır.

Merkezimizde, su altına gönül veren eğitmen kadrosuyla keyifli bir su altı macerası yaşayabilir ardından tecrübeli eğitmenlerden eğitim alarak dalış hayatına geçiş yapabilirsiniz.

Kaliteli ekipman ve Güvenli dalış ilkeleri ile yola çıkan ekibimiz, su altının keşfedilmemiş güzelliklerini yaşatmak için sizleri bekliyor.
Dalış kariyerinizde 1,2 ve 3 Yıldız eğitimlerinin yanı sıra,  Uzmanlık Eğitim programlarımız ile uluslararası sertifikasyona sahip olabilirsiniz.
Tesisimizin hemen içerisindeki Kamp alanı sayesinde, doğayı doğayla iç içe keyifli bir gün geçirebilirsiniz. Dileyen misafirlerimiz tesisimizin hemen yakınındaki otel konaklama imkanından da faydalanabilmektedir.
Dalışınızın ardından denize sıfır olan plajda güneşlenebilir ve ailenizde birlikte zaman geçirebilirsiniz.
Seferihisar Sığacık körfezinin zengin su altı zenginliklerinde 20 den fazla özenle seçilmiş dalış noktamız ile doğal güzellikleri birlikte keşfedeceğiz. Su altında çekilen görüntülerinizle birlikte bu anı ölümsüzleştirme fırsatınız olacaktır.
3 tarafı denizlerle çevrili ülkemizde su altı kültürünü tanımalı ve bu keyfi mutlaka yaşamalısınız.
Mavi’de buluşmak dileğiyle…